גקוזי לחצר האחורית

ג'קוזי לחצר: בילוי מושלם בלי להתרחק מהבית

אחת השיטות להגיע למצב של שלווה, רגיעה מוחלטת ועושר פנימי היא קניית ג'קוזי לחצר. גם אם יש לכם חצר קטנה, או שאתם רוצים לשדרג את המרפסת שלכם, או חולמים להשתכשך בג'קוזי על הגג, עם כוס יין ביד, ולבהות בכוכבים – הנה כל מה שרציתם לדעת על השיטה שמביאה את הספא ממש אל פתח ביתכם.

חושבים שאין לכם מספיק מקום? ג'קוזי לחצר קטנה סוגר לכם את הפינה

יש מיתוס אחד לגבי ג'קוזי לחצר, שחייבים להעיף: אנשים רבים מאמינים שג'קוזי זה מתקן כזה שמתאים רק לגינות או חצרות גדולים. אבל האמת היא שגם אם יש לכם חצר קטנה, אתם יכולים להתקין את הפלא המרגיע הזה.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור ג'קוזי קטן שמתאים לממדים של החצר שלכם, מה שאומר שהג'קוזי שלכם יכיל רק שניים עד ארבעה אנשים ולא עשרה. למי אכפת. הנה לכם פתרון מושלם לאינטימיות אלטרנטיבית.

ג'קוזי למרפסת: למקרה שאתם לא מתחברים לרעיון של ישיבה בג'קוזי בחלל פתוח לחלוטין

אם אתם מעדיפים חוויה פרטית יותר, ג'קוזי למרפסת הוא רעיון שעשוי להתאים לכם יותר. אתם יכולים להקיף את המרפסת במעקה עץ, להוסיף המון עציצים וליהנות מאלמנט נוסף לשלווה שלכם. 

רק תחשבו על זה: ג'קוזי למרפסת שמותקן בפינה, בין שפע עציצים עם צמחים ירוקים מטפסים, פרחים צבעוניים, וכמה אוויר צח שאתם רוצים. להיות בחוץ בלי להיות ממש בחוץ. מדמיינים את התמונה? אתם לא מאמינים כמה קל להגשים את החלום הזה.

עכשיו בואו נדבר רגע על היתרונות של ג'קוזי חיצוני

תחשבו כמה נהדר יהיה לשבת בג'קוזי, להסתכל על הנוף, להירגע, לחלום, ופשוט להיות. אז כן, ג'קוזי חיצוני יכול להיות פתרון הבילוי המושלם שלכם, ממש בפתח הבית, אבל זה לא הכול.

גם אם אין לכם נוף משגע לים או להרים, וכל מה שאתם רואים מהמרפסת או החצר שלכם זה את הבניין ממול או עוד בית שגם לו יש ג'קוזי, אתם עדיין יכולים ליהנות מהתקנת ג'קוזי לחצר, עם כמה אדניות מלאות בפרחים יפהפיים, שיספקו לכם את הנוף ויהוו אווירה מושלמת לרגעי המנוחה והשלווה שלכם.

ג'קוזי לגג: כמו בחלומות, רק במציאות

ג'קוזי לגג הוא רעיון טוב להתקנה באזור בילוי פתוח, אבל עדיין עם מעט תחושת פרטיות. תוכלו לבחור, למשל, ג'קוזי שעשוי מאבן טבעית, שיש לו אופי ייחודי בפני עצמו. 

אם אתם גרים באזורים חמים או קרים מדי, תוכלו להתקין מערכת קירוי מעל הג'קוזי שתספק לכם הגנה מפני מזג האוויר, או פשוט עוד תוספת פרטיות להנאה מרגיעה מיום ארוך.

בשורה התחתונה, אם כבר מגשימים חלומות, אז עד הסוף

כדי לתת את כל הכבוד לג'קוזי שלכם, תוכלו לפרוס לידו דשא מלאכותי ולהציב כסאות קלועים מבמבוק, להקיף אותו בכמה צמחים או עציצים בגובה בינוני, לסדר תאורה מגניבה, והנה לכם תחושה של בילוי בחיק הטבע, אבל ממש קרוב לבית.